עיצוב בלונים לאירועים במיתר

תוכן עניינים

עיצוב בלונים לאירועים במיתראוהבים בלונים? אתם לא היחידים. בלונים כלים העשויים גומי ויכולים לשמש לקישוט, למשחק, לפרסום ולעוד מגוון מטרות. יש מגוון רחב של בלונים בשלל צבעים ושלל אפשרויות עיצוב. כאשר מבצעים עיצוב בלונים לאירועים חשוב לעשות זאת נכון. עיצוב נכון של הבלונים יכול לשדרג אירועים ואת העיצוב שלהם ולהעלות אותם בכמה רמות. קיימות אפשרויות אינסופיות של עיצוב בלונים לאירועים אשר כל אחת תתאים לאירועים אחרים ותתרום ליצירת אווירה אחרת. לפניכם מדריך המסביר מעט יותר על עיצוב בלונים לאירועים במיתר, על האלמנטים שחשוב לקחת בחשבון ועל האפשרויות העומדות לפניכם. 

 

עיצוב בלונים לאירועים במיתר- לפני שמתחילים

כפי שציינו, קיימות אפשרויות אינסופיות של עיצוב בלונים לאירועים וכך גם של עיצוב אירועים. לכן, לפני שמתחילים ההמלצה שלנו היא להגדיר מראש את תחום העיצוב שלכם. מה זה אומר?

על מנת לא להסתבך עם שלל רעיונות ייחודיים ולהתפזר בעיצוב, הגדירו מראש מה האזורים שאתם רוצים שיעוצבו על ידי בלונים, מה סגנון העיצוב שאתם רוצים ללכת איתו ומה האווירה שאתם רוצים לקבל. בדרך כלל האזורים המעוצבים באירועים יהיו קבלת פנים, שולחנות האורחים, החופה והדרך אליה.

כמו כן, תכננו את הזמן מראש. אל תשאירו הכל לרגע האחרון ואל תשקיעו יותר מידי בעיצוב של אלמנט אחד באירוע כך שלא יישאר לכם זמן לאחרים. התחילו את העיצוב בזמן הנכון וצרו לעצמכם לוח זמנים של עיצוב האזורים השונים באירוע.

עיצוב בלונים לאירועים במיתר- סוג הבלונים

עיצוב בלונים לאירועים מצריך בראש ובראשונה לבחור את סוג הבלונים הנכון והמתאים עבורכם. למעשה, קיימים שני סוגי בלונים מרכזיים- בלוני לטקס ובלוני אלומיניום. ההבדל בין שני סוגים אלה בא לידי ביטוי גם מבחינה פרקטית אך גם מבחינה עיצובית. מה זה אומר? בלוני הלטקס מעניקים אווירה צעירה וקלילה יותר ואילו בלוני אלומיניום מעניקים אווירה יוקרתית ואלגנטית יותר. לכן, לפני שאתם בוחרים את סוג הבלונים חשבו- מה סוג האירוע שלכם? מה אופי בעלי האירוע? מה האווירה שאתם רוצים לייצר באירוע? מה אתם רוצים להשיג מבחינה עיצובית? ואז לאחר שתענו על השאלות הללו נסו להבין- איזה סוג בלון יתאים לכך יותר? 

אפשרות שעומדת לפניכם היא לבחור בעיצוב המשלב את שני סוגי הבלונים. במידה שאתם בוחרים לשלב את שני סוגי הבלונים חשוב לשמור על איזון בין השניים ולא להתפזר יותר מידי, על מנת לקבל עיצוב ייחודי מצד אחד ואלגנטי מצד שני. 

שימו לב כי שני סוגי הבלונים מגיעים בשלל צבעים ובמגוון גימורים וצורות שונות, לדוגמא בלונים בצורת לב או כוכב. 

 

עיצוב בלונים לאירועים במיתר- צבעים

צבע הוא אחד הדברים הדומיננטיים והחשובים ביותר בעולם העיצוב. לכן, עיצוב בלונים לאירועים מצריך מחשבה לגבי הצבעים של הבלונים. הצבעים הם אלה שקובעים את האווירה של האירוע ואת התחושה העיצובית שלו. 

קיימים מגוון צבעים ושלל גוונים מהם ניתן לעצב בלונים לאירועים. מצד אחד, מדובר ביתרון גדול שכן תוכלו לממש את כל הפנטזיות שלכם. עם זאת, המגוון הרחב הופך את הבחירה המדויקת של הצבעים לקשה יותר. לכן, ההמלצה שלנו היא לחשוב מה אופי האירוע ומה האווירה אליה צריך להתאים את הבלונים. כלומר- האם אתם רוצים לעצב מסיבת יום הולדת של בת עשרה? אם כן, פלטת הצבעים בה תשתמשו יכולה לנוע סביב לבן, ורוד וסגול לדוגמא. לעומת זאת, במידה שאתם מעצבים בלונים לאירוע חברה יש לבחור בצבעים אחרים, אולי בצבעי הלוגו של החברה. 

לכן- על מנת לבחור את צבעי הבלונים, יש להתחשב באופי האירוע וכך בצבעים של העיצוב שיתאימו לו. התאימו בין צבעי הבלונים לבין הצבעים בהם יעוצב האירוע. אלה לא חייבים להיות אותם צבעים, אלא צבעים שמתאימים אחד עם השני. חשוב מאוד להקפיד על התאמה בין השניים על מנת להגיע להרמוניה עיצובית. כך עיצוב האירוע יהפוך למרשים פי כמה ואתם תוכלו להנות משדרוג משמעותי של האירוע. 

 

עיצוב בלונים לאירועים במיתר- זרי בלונים 

עיצוב בלונים לאירועים על ידי זרים נחשב לאופציית עיצוב מוכרת ויחסית פשוטה שמשדרגת את המראה של הבלונים בכמה רמות. מדובר בעיצוב קלאסי שניתן לשלב בכל חלל ובכל סוג אירוע. במידה שאתם בוחרים בעיצוב בלונים לזרים יש לקחת בחשבון את צבעי הבלונים המרכיבים את הזר ואת שזירתם בצורה מקצועית. 

זרי בלונים ניתנים להצבה בכל מקום באירוע כמו- בכניסה לאירוע, ברחבת הריקודים, מעל הבר, במרכזי שולחנות ועוד שלל אפשרויות. 

ניתן לשלב בזר הבלונים גם בלונים בצורות מסוימות להדגשת קונספט עיצובי. לדוגמא- לזר בלונים ביום הולדת ניתן להוסיף בלוני מספרים, לזר בלונים בחתונה ניתן להוסיף בלון לב, לזר בלונים בברית ניתן להוסיף בלון מוצץ וכן הלאה. הוספת בלונים ייחודיים הופכים את עיצוב הבלונים למרשים יותר ומראה שנעשתה בעיצוב מחשבה והשקעה רבה. 

קראו עוד: סידור בלונים ליום הולדת

עיצוב בלונים לאירועים במיתר- שרשראות בלונים

שרשראות בלונים גם נחשבות לאחד מסידורי הבלונים הפופולריים ביותר ומאפשרות לשדרג כל עיצוב בלונים ולהפוך אותו למרשים. שרשראות בלונים באות לידי ביטוי בשלל סגנונות עיצוביים כמו לדוגמא שרשרת היוצרת מעין קשת וממוקמת בכניסה לאירוע. שרשראות בלונים מהוות מיקום מושלם לתמונות של האורחים. 

ניתן למקם את שרשראות הבלונים במגוון מקומות, כמו הכניסה לאירוע, ניתן לתלות אותן על הקיר או מהתקרה לדוגמא. 

 

עיצוב בלונים לאירועים במיתר- קיר בלוניםעיצוב בלונים לאירועים במיתר- קיר בלונים

סידור בלונים אפשרי נוסף הוא לעצב קיר בלונים מושקע. מדובר באפשרות מיוחדת מאוד. ניתן להפוך את קיר הבלונים למוקד תמונות של האורחים שלכם ולהוסיף אפילו אביזרים איתם ניתן לעשות תמונות כיפיות ומצחיקות שישדרגו את החוויה של האורחים כמו משקפיים, שפם, עניבה, כובע וכדומה.

קיר בלונים יכול להיות ממוקם במגוון מקומות באירוע שלכם ולהפוך את העיצוב שלו לייחודי במיוחד. 

 

עיצוב בלונים לאירועים במיתר- מעמדי בלונים 

מעמדי בלונים יכולים להיות ממוקמים גם הם במגוון מקומות ברחבי האירוע כך שתוכלו לעצב איתם את החלל בייחודיות. דוגמאות למיקום מעמדי בלונים יהיו בכניסה לאירוע, במעברים ברחבי האירוע, ליד אזורי הישיבה באירוע ועוד. על ידי מעמדי בלונים תוכלו להדגיש את הקונספט העיצובי של האירוע ולשדרג אותו. 

 

עיצוב בלונים לאירועים במיתר- שילוב אקססוריז

עיצוב בלונים לאירועים במיתר יכול להפוך לייחודי, מרשים ומשודרג על ידי שילוב של אקססוריז בבלונים. ניתן לבחור באקססוריז מגוונים וייחודיים שישדרגו את מראה הבלונים. יש לבחור את האקססוריז בהתאם לאופי האירוע, לצבעים שבחרתם, לסידור הבלונים ולאלמנטים נוספים שישפיעו על עיצוב האירוע שלכם. 

ריכזנו מספר אקססוריז ייחודיים שתוכלו לשלב בבלונים לאירועים- 

  • סרטים צבעוניים- סרטים צבעוניים יכולים לשדרג באופן משמעותי מראה של בלונים התלויים ברחבי האירוע. ניתן לבחור בסרטים שקופים ופשוטים או בסרטים צבעוניים, ייחודיים שיוסיפו לאמירה העיצובית שלכם. את צבע הסרטים הצבעוניים ניתן להתאים לצבעי הבלונים. מתאים לתליית בלונים מקיר לקיר או לבלונים המשתלשלים מהתקרה באופן בודד. 
  • משקולות- עיצוב בלונים לאירועים מצריך פעמים רבות שילוב של משקולות. המשקלות נועדו למנוע מהבלונים לעוף או לזוז ממקומם בגלל רוח קלה או היתקלות של אנשים. מעבר לתפקיד פונקציונלי חשוב, המשקולות יכולות למלא גם תפקיד עיצובי. כך תוכלו למקסם את אפשרויות העיצוב ולשדרג אותן בכמה רמות. 
  • תאורה- אחת האופציות הטובות ביותר לשדרוג עיצוב בלונים לאירועים היא להוסיף לבלונים תאורה. תאורה לבלונים אפשרית על ידי גופי תאורת לד בלונים. גופים אלה מוכנים לבלונים לפני הניפוח ומאפשרים לבלונים לזהור באופן ייחודי ולשדרג את העיצוב של האירוע שלכם. 

עיצוב בלונים במיתר בניפוח על ידי הליום

ניפוח בלונים הוא אחד האלמנטים החשובים ביותר בעיצוב בלונים לאירועים. הליום הוא גז נטול צבע, טעם וריח, לא דליק ולא מסוכן. על מנת לנפח בלונים על ידי הליום יש להיעזר בעסקים מתאימים או להשתמש במיכל הליום מתאים. 

בלונים המנופחים על ידי הליום יכולים לשרוד בין 3 ימים לבין שבועיים, בהתאם לסוג הבלון ולגודל שלו.

שימו לב כי ניתן להשתמש בהליום משופר שמשפיע על זמן הציפה של הבלונים ומאריך אותו באופן משמעותי. ההליום המשופר הוא מבוסס מים והוא מכיל פלסטיק מסיס שמסייע בייצוב גז ההליום. לכן, אם אתם חוששים שהבלונים לא יישארו עם מראה רענן ומתוח עד האירוע מומלץ להשתמש בהליום משופר. 

עיצוב בלונים לאירועים במיתר על ידי הליום ישתנה בין סוגי הבלונים השונים-  

    • בלוני לטקס- בלוני לטקס ניתנים לניפוח על ידי הליום. כאשר הבלונים לא מנופחים מספיק צורתם תהיה עגולה וכאשר הם מנופחים יותר מידי צורתם תהיה כמו אגס. יש לקחת בחשבון ששינויי טמפרטורה עלולים לגרום לשינוי נפח הגז בבלוני הליום. במידה שאתם בטמפרטורה גבוהה יש לנפח את הבלונים מעט פחות מן הנדרש ובתנאי טמפרטורה נמוכים יש לנפח את הבלונים מעט יותר מן הנדרש. אור, לחות וחום גורמים להתחמצנות מהירה יותר של הבלונים כך שבימים חמים יותר הם יספיקו לפחות זמן. 
    • בלוני אלומיניום- בלוני אלומיניום ניתנים לניפוח על ידי הליום. לקבלת בלון אלומיניום מנופח כהלכה יש להשאיר מעט קמטים סביב קו התפר החיצוני של הבלון, כך שיוכל להתרחב במקרה הצורך. שינויי טמפרטורה יגמרו לשינויים בנפל הגז בבלוני הליום. לכן אין לחשוף את בלוני האלומיניום המנופחים בהליום לתנאי חום קיצוניים לדוגמא- להשאיר אותם לאורך זמן ברכב בימים חמים. כמו כן, יש לשים לב לא לנפח את הבלונים בחדר חם ולהוציא אותם לאוויר הקר שכן עלולים להתכווץ. 

 

עיצוב בלונים במיתר בניפוח על ידי אוויר

ניפוח על ידי אוויר הוא ניפוח רגיל. ניתן לבחור בניפוח על ידי נשיפה מהפה או על ידי משאבת ניפוח ידנית או חשמלית. במידה שמדובר בכמות בלונים גדולה ניפוח על ידי משאבה יהיה הבחירה הטובה יותר. בלונים המנופחים על ידי אוויר יכולים לשרוד בין שישה לשמונה שבועות. 

גם כאן יש להבדיל בין בלוני לטקס לבלוני אלומיניום-

  • בלוני לטקס- ניתן לנפח בלוני לטקס על ידי אוויר אך מומלץ עבור בלונים שמגיעים לגודל מקסימלי של כ-23 ס"מ. גם כאן ניתן להבחין בין בלון המנופח מעט מידי כאשר צורתו עגולה ובלון המנופח יותר מידי כאשר צורתו דומה לאגס. שינויי טמפרטורה ישפיעו על נפח האוויר בבלון- בטמפרטורה גבוהה יש לנפח את הבלונים מעט פחות מן הנדרש ובטמפרטורה נמוכה מעט יותר מן הנדרש. 
  • בלוני אלומיניום- ניתן לנפח בלוני אלומיניום על ידי אוויר. יש לקחת בחשבון כי בלוני אלומיניום שגודלם נע בין 10 ס"מ לבין 23 ס"מ מיועדים לניפוח על ידי אוויר בלבד. גם כאן שינויי טמפרטורה ישפיעו על נפח האוויר בבלון. חשוב מאוד לא לחשוף את בלוני האלומיניום לתנאי חום קיצוניים שכן עלולים להתפוצץ. לכן אל תשאירו אותם במשך זמן רב ברכב בימים חמים.  
אתם או אחד מהקרובים לכם חוגגים אירוע בקרוב?

השאירו פרטים כבר עכשיו, וסידור הבלונים המושלם בדרך אליכם…

דיאנה סמירנוב
דיאנה סמירנוב

בעלת חברה לסידור ועיצוב בלונים בהתאמה אישית לכל אירוע! מעול 11 שנות ניסיון בנוסף, עיצוב מיוחד ויפה לכל סוגי האירועים - מר/בת מצווה, בריתות, חתונות, הצעות נישואין, ימי הולדת, אירועי חברה ועוד!

053-3536116
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט מלאו פרטים בטופס ונחזור אליכם הכי מהר שנוכל!