עיצוב בלונים בבית

תוכן עניינים

עורכים אירוע בבית? רוצים לקבל את פני הילד/ה שלכם ביום ההולדת שלו כשהוא חוזר הביתה? עיצוב בלונים בבית יכול להיות מרהיב וייחודי במיוחד. רוצים לדעת כיצד לבצע עיצוב בלונים בבית בצורה טובה וייחודית? לפניכם מדריך על עיצוב בלונים בבית.

בחירת הבלונים לעיצוב בלונים בביתעורכים אירוע בבית? רוצים לקבל את פני הילד/ה שלכם ביום ההולדת שלו כשהוא חוזר הביתה? עיצוב בלונים בבית יכול להיות מרהיב וייחודי במיוחד

הדגש הראשון שלנו לעיצוב בלונים בבית הוא לבחור את סוג הבלונים. קיימים בלוני לטקס או בלוני אלומיניום אשר ביניהם הבדלים שונים גם מבחינה עיצובית, שכן בלוני הלטקס נותנים אווירה צעירה וקלילה יותר ואילו בלוני האלומיניום נותנים אווירה יוקרתית ואלגנטית יותר. שני הסוגים קיימים במגוון צבעים, מגוון גימורים ובצורות שונות. ניתן לבחור בעיצוב המשלב את שני סוגי הבלונים, במידה שתרצו, אך יש לשמור על איזון ביניהם על מנת לקבל עיצוב ייחודי.

בחירת הצבעים בעיצוב בלונים בביתהדגש הראשון שלנו לעיצוב בלונים בבית הוא לבחור את סוג הבלונים. קיימים בלוני לטקס או בלוני אלומיניום אשר ביניהם הבדלים שונים גם מבחינה עיצובית

הדגש השני שלנו לעיצוב בלונים בבית הוא בחירת הצבע. הצבעים הם אלו שקובעים את האווירה בבית ואת התחושה העיצובית שלו. לדוגמא, אם תעצבו בלונים ליום הולדת של בן 6 תשתמשו בצבעים אחרים לגמרי מאשר אם תעצבו בלונים ליום הולדת של בת עשרה.

קיימים מגוון צבעים ושלל גוונים מהם ניתן לבחור עיצוב בלונים בחדר. לכן נסו להבין מספר אלמנטים כמו למי הבלונים מיועדים, מה המטרה לשמה הם מיועדים, מה האווירה שאתם רוצים לקבל וכדומה.

סידור הבלונים לעיצוב בלונים בביתהדגש השני שלנו לעיצוב בלונים בבית הוא בחירת הצבע. הצבעים הם אלו שקובעים את האווירה בבית ואת התחושה העיצובית שלו.

קיימים מספר סוגי סידור בלונים פופולאריים –

  • זרי בלונים- מדובר בעיצוב קלאסי שניתן לשלב בכל חלל בבית לכל מטרה. יש לקחת בחשבון את צבעי הבלונים המרכיבים את הזר ואת שזירתם בצורה מקצועית. את זרי הבלונים ניתן להציב בכניסה לבית, בחדרים, מהתקרה, על הרצפה, על שולחן בבית ובכל מקום אחר ברחבי הבית. תוכלו בנוסף לשלב בזר הבלונים גם בלונים בצורות מסוימות להדגשת קונספט עיצובי. לדוגמא- ניתן להוסיף בלוני מספרים, בלוני אותיות וכדומה. הוספת בלונים ייחודיים הופכים את עיצוב הבלונים למרשים יותר ומראה שנעשתה בעיצוב מחשבה והשקעה רבה.
  • שרשראות בלונים- שרשראות בלונים גם נחשבות לאחד מסידורי הבלונים הפופולריים ביותר. ניתן למקם שרשרת בלונים בכניסה לבית על מנת לקבל אפקט "וואו" לכל מי שנכנס לחדר. שרשראות בלונים מאפשרות להפוך כל עיצוב בלונים בבית למשודרג ומרשים. ניתן למקם את שרשראות הבלונים במגוון מקומות, כמו הכניסה לבית, ניתן לתלות אותן על הקיר או מהתקרה לדוגמא.
  • תליית בלונים מהתקרה- אחת האופציות הטובות ביותר לעיצוב בלונים בבית הוא להדביק שלל בלונים בודדים על תקרת הבית. מהבלונים ניתן לשלשל גם סרטים צבעוניים מה שמשדרג את מראם.
  • קיר בלונים- סידור בלונים נוסף הוא לעצב קיר בלונים מושקע. קיר בלונים יכול להיות ממוקם על כל קיר בבית ולהפוך את העיצוב שלו לייחודי במיוחד.
  • מעמדי בלונים- מעמדי בלונים יכולים להיות ממוקמים גם הם במגוון מקומות כך שתוכלו לעצב איתם את הבית בייחודיות.

ניפוח הבלונים לעיצוב בלונים בביתשרשראות בלונים מאפשרות להפוך כל עיצוב בלונים בבית למשודרג ומרשים. ניתן למקם את שרשראות הבלונים במגוון מקומות, כמו הכניסה לבית

על מנת שבלונים ייראו יפים צריך לנפח אותם. כתוצאה מכך ניפוח הבלונים הוא אחד האלמנטים החשובים ביותר בעיצוב שלהם. כאשר בלונים מנופחים כמו שצריך הם מקבלים מראה רענן, מתוח ויפה. לעומת זאת, במצב בו הניפוח לא טוב הבלונים נראים מדולדלים ומצומקים.

  1. ניפוח על ידי אווירניפוח על ידי אוויר הוא ניפוח רגיל. ניתן לבחור בניפוח על ידי נשיפה או על ידי משאבת ניפוח ידנית או חשמלית. במידה שמדובר בכמות בלונים גדולה ניפוח על ידי משאבת אוויר יהיה הבחירה הטובה יותר, שכן בסופו של דבר האוויר שלכם ייגמר. בלונים המנופחים על ידי אוויר יכולים לשרוד בין שישה לשמונה שבועות.
  2. ניפוח על ידי הליוםהליום הוא גז נטול צבע, טעם וריח, לא דליק ולא מסוכן. על מנת לנפח בלונים על ידי הליום יש להיעזר בעסקים מתאימים או להשתמש במיכל מתאים. כיום קיימים עסקים רבים המעניקים שירותי ניפוח בלונים על ידי הליום. כמו כן ניתן להזמין בלוני הליום אונליין ולקבל אותם הביתה. את ההזמנה תוכלו לבצע מראש למועד קרוב ככל האפשר למועד האירוע כך שהבלונים יישארו מנופחים בצורה יפה וטובה. בלונים המנופחים על ידי הליום יכולים לשרוד בין 3 ימים לבין שבועיים, בהתאם לסוג הבלון ולגודל שלו.

שימו לב כי ניתן להשתמש בהליום משופר שמשפיע על זמן הציפה של הבלונים ומאריך אותו באופן משמעותי. ההליום המשופר הואעיצוב בלונים בבית יכול להשתדרג על ידי הוספת אקססוריז ייחודיים. יש לבחור את האקססוריז בהתאם לצבעים שבחרתם מבוסס מים והוא מכיל פלסטיק מסיס שמסייע בייצוב גז ההליום. לכן, אם אתם חוששים שהבלונים לא יישארו עם מראה רענן ומתוח עד האירוע מומלץ להשתמש בהליום משופר.

יש לקחת בחשבון- הליום הוא לא גז רעיל אך שאיפה משמעותית שלו עלולה להיות מסוכנת מאוד.

שילוב אקססוריז בעיצוב בלונים בביתעיצוב בלונים בבית יכול להשתדרג על ידי הוספת אקססוריז ייחודיים. יש לבחור את האקססוריז בהתאם לצבעים שבחרתם, לסידור הבלונים ולאלמנטים נוספים שישפיעו על עיצוב הבלונים בבית.

  • סרטים צבעוניים- במידה שבחרתם לתלות את הבלונים ברחבי הבית, ניתן להיעזר בסרטים לתלייה. על ידי בחירה של סרטים צבעוניים ניתן להתאים את צבע הסרטים לצבע הבלונים ולשדרג את מראה הבלונים באופן ייחודי. כפי שציינו קודם, מתאים במיוחד לבלונים המשתלשלים מהתקרה באופן בודד.
  • משקולות- עיצוב בלונים בבית מצריך פעמים רבות שילוב משקולות על מנת שהבלונים לא יעופו ולא יזוזו ממקומם, לדוגמא כאשר ממקמים שרשראות בלונים או מעמדי בלונים. מעבר לתפקיד פונקציונלי חשוב, המשקולות יכולות למלא גם תפקיד עיצובי.
  • תאורה- אחת האופציות הטובות ביותר לשדרוג של עיצוב בלונים בבית היא להוסיף לבלונים תאורה. תאורה לבלונים אפשרית על ידי גופי תאורת לד בלונים. גופים אלה מוכנים לבלונים לפני הניפוח ומאפשרים לבלונים לזהור באופן ייחודי ולשדרג את העיצוב של הבלונים בחדר.
אתם או אחד מהקרובים לכם חוגגים אירוע בקרוב?

השאירו פרטים כבר עכשיו, וסידור הבלונים המושלם בדרך אליכם…

דיאנה סמירנוב
דיאנה סמירנוב

בעלת חברה לסידור ועיצוב בלונים בהתאמה אישית לכל אירוע! מעול 11 שנות ניסיון בנוסף, עיצוב מיוחד ויפה לכל סוגי האירועים - מר/בת מצווה, בריתות, חתונות, הצעות נישואין, ימי הולדת, אירועי חברה ועוד!

053-3536116
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט מלאו פרטים בטופס ונחזור אליכם הכי מהר שנוכל!